Artvin Çoruh Üniversitesi

Öğrenci Bilgi Sistemi
   


 
English 28 Şubat 2017 Salı


Öğrenci No
Şifre
Sayıların Toplamı  
 
   
  Şifremi Unuttum
 

Ders kayıt işlemleri sona ermiştir. Mazereti nedeniyle ders kaydı yapamayan öğrenciler 24 Şubat 2017 tarihine kadar öğrenim gördükleri Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokuluna mazeretini belirten bir dilekçe ile başvurmaları halinde ders kaydı yapabileceklerdir. 

Ders kaydı yapmayan öğrenciler 2016-2017 Bahar yarıyılında ders ve sınavlara katılamaz ve öğrencilik haklarından yararlanamazlar.


Uzaktan Eğitim yoluyla okutulan Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarih-I ve Türk Dili-I derslerini takip etmek için Tıklayınız. Sayfa açıldığında Ders İçeriği sekmesini tıklayarak dersi sistem tarafından sesli anlatım, Doküman sekmesinde okuyarak veya vido sekmesinden görüntülü olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Ders içeriği sekmesini tıklayarak açılan sayfa sonundaki kısa sınava katılarak ilgili haftaya ait konu hakkındaki bilginizi test edebilirsiniz. Google Chrome tarayıcısında Microsoft Silverlight program desteği olmadığı için videoları izlemek için Internet Explorer veya Mozilla Firefox tarayıcısı kullanmanız önerilir.

ÖİDB