Artvin Çoruh Üniversitesi

Öğrenci Bilgi Sistemi
   


 
English 19 Ocak 2017 Perşembe


Öğrenci No
Şifre
Sayıların Toplamı  
 
   
  Şifremi Unuttum
 

2016-2017 Bahar dönemi ders kayıt işlemleri 06-12 Şubat 2017, katkı payı/öğrenim ücreti ödeme işlemleri 06-10 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Tüm öğrencilerin belirtilen tarihlerde ders kaydı yapmaları ve katkı payı/öğrenim ücretini ödemeleri gerekmektedir. Aşağıdaki web adresinde yer alan duyurudaki Ders kayıt ve Katkı payı/öğrenim ücretleri ile ilgili ayrıntılı açıklamaları lütfen okuyunuz.

www.artvin.edu.tr/oidb 

Katkı payı/öğrenim ücretini belirtilen sürelerde ödemeyen ve ders kaydı yapmayan öğrenciler 2016-2017 Bahar yarıyılında ders ve sınavlara katılamaz ve öğrencilik haklarından yararlanamazlar.


Uzaktan Eğitim yoluyla okutulan Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarih-I ve Türk Dili-I derslerini takip etmek için Tıklayınız. Sayfa açıldığında Ders İçeriği sekmesini tıklayarak dersi sistem tarafından sesli anlatım, Doküman sekmesinde okuyarak veya vido sekmesinden görüntülü olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Ders içeriği sekmesini tıklayarak açılan sayfa sonundaki kısa sınava katılarak ilgili haftaya ait konu hakkındaki bilginizi test edebilirsiniz. Google Chrome tarayıcısında Microsoft Silverlight program desteği olmadığı için videoları izlemek için Internet Explorer veya Mozilla Firefox tarayıcısı kullanmanız önerilir.

ÖİDB