Artvin Çoruh Üniversitesi

Kariyer Planlama

 
EnglishT.C. Kimlik No
Şifre
Sayıların Toplamı
 
 
 
Şifremi Unuttum

Oturum Açmak İçin Kalan Süre
 
Mezun Sayıları

Önlisans
Mezunu

5868

Lisans
Mezunu

4527

Enstitü
Mezunu

189

Değerli Mezunumuz

Mezun Bilgi Sistemi sizlerin mezuniyet sonrası üniversiteniz ile olan iletişiminizin devam etmesi için oluşturulmuştur. Sistem üzerinden mezuniyet sonrası (Eğitim, iletişim, iş vb.) bilgilerinizi güncellemeniz üniversite olarak sizlere ulaşabilmemiz ve sizlerinde iş başvurularında bulunduğunuz her yerden özgeçmiş (CV) çıktısı almanıza kolaylık sağlayacaktır.

Diplomanızın hazır olup olmadığını sisteme giriş yaptıktan sonra Diploma sekmesine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Diplomanızı kendiniz veya kanuni temsilciniz (noter onaylı vekaleti olan kişi) aracılığı ile Öğrenci İşleri Daire Başkanlığından teslim alabilirsiniz. Ayrıca Mezun Bilgi Sistemine (Kariyer Planlama) giriş yaparak  Diploma sekmesi altındaki ilişik kesme ve kargo ile diploma talep formunu doldurup posta ile Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına göndermeniz halinde diploma ve diploma ekiniz karşı ödemeli olarak kargo ile adresinize gönderilecektir.

Yardımcı sağlık personeli (Hemşire,İlk ve Acil Yardım,Çocuk Gelişimi vb.) diploma tescil sorgulama işlemleri için tıklayınız.

Mezun Bilgi Sistemine giriş için: kullanıcı adı T.C. kimlik numaranız, şifreniz T.C. kimlik numaranızın ilk 5 (beş)rakamıdır. Sisteme giriş ile ilgili her hangi bir sorun ile karşılaşırsanız bilgi için 0 466 215 10 00 no'lu telefonu arayarak Dahili 1091-1093-1095-1097 ve 1098 no'lu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

                   &